Зелень – Ми один організм
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Зелень – Ми один організм (Сингл)

Давненько вже не було новин від хлопців з гурту «Зелень», аж ось музиканти нагадали про себе за допомогою нового синглу «Ми один організм», у якому йдеться про важливість людської тісної і теплої взаємодії.

«Пісня «Ми один організм» – свіжачок 2018 року. У лютому вийшло офіційне аудіо, сподіваємося, що скоро буде і офіційне відео. Текст треку неоднозначний, адже кожен може прочитати між рядками свій підтекст: хтось політичний, хтось духовно-філософський (проблеми внутрішнього зростання), хтось соціальні питання призначення і покликання… І хоча музичне наповнення та і самі слова мають доволі протестний характер, проте гурт прагнув зосередитись на іншій дуже простій істині. Ми всі клітини одного організму. Коли якась одна клітина страждає – весь організм відчуває себе хворим. І навпаки, коли клітини бадьорі, прагнуть розвиватися і зростати, – організм еволюціонує. Тобто, пісня свого роду ода єдності, заклик пам’ятати, що всі ми частина одного великого організму. Тому менше страждань – більше розвитку!» – розповіли читачам «Нотаток» учасники гурту «Зелень».

Окрім згаданого у коментарі потенційного кліпу до пісні «Ми один організм», музиканти обіцяють незабаром презентувати ще декілька свіжих треків, а вже у квітні 2018 представити на розсуд громади нову експериментальну шоу-програму. Слідкуйте за подальшими анонсами!

Українська музика: Зелень – Ми один організм

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *