Зелень - Ідея
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Зелень – Ідея? + нові пісні

Історія гурту “Зелень” бере початок у мальовничій Черкащині, де зустрілися два майбутніх засновника формації Анатолій Зеленько і Денис Андрусенко. Друзі зі схожими музичними смаками вирішили займатися спільною творчістю, створивши у 2005-му році перший дуетний варіант “Зелені“, який тоді називався “The Len(ь)” і своєю преспективністю підкорив чимало слухачів і членів журі багатьох музичних конкурсів. Не минуло багато часу, і в слід за сучасними обробками народних пісень, світ побачили перші авторські композиції музикантів.
У 2006-му році друзі переїздять у столицю на навчання, де в одному з київських вузів зустрічають однодумців, які згодом увійшли у склад “Зелені“. Дебют розширеного складу гурту на концертному майданчику відбувся у 2006-му році, який і прийнято вважати офіційною датою народження колективу. За рік хлопцi написали широковідому композицію “Зайчик”, яка отримує ротацію на радіостанції “Джем FM” і стає справжньою візитівкою гурту. Через суб`єктивні моменти колектив залишає Денис Андрусенко і “Зелень” бере досить довгий творчий відпочинок задля переосмислення майбутнього напрямку розвитку гурту. Проте через деякий час в гурт приходять нові музиканти і починає накопичуватись свіжий матеріал, який згодом, на ряду з вже відомими композиціями, увійшов у перший повноформатний альбом під назвою “Ідея?“. Об`єднані однією ідеєю одинацять пісень і один бонус-трек стали своєрідним підсумком п`ятирічної роботи музикантів, підкресливши нездоланне прагнення хлопців творити і бути почутими. Гурт переймається гострою проблематикою екології сьогодення і дає чимало благочинних концертів, серед яких також був виступ-презентація дебютної платівки.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/7353062″ params=”color=646260&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Також вашій увазі пропонуються композиції з “післяальбомного” періоду гурту “Зелень“, які цілком можливо в майбутньому складуть основу другого студійного диску, що продовжить такий вдалий “ідейний” початок творчості молодих талановитих музикантів.
[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/7353120″ params=”color=474543&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *