Збірка пісень на вірші Тараса Шевченка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Збірка пісень на вірші Тараса Шевченка

Сьогодні, 9-го березня, вся Україна, а заразом і весь світ, відзначають двохсоту річницю з Дня народження великого Кобзаря, світоча української культури і мистецтва – Тараса Григоровича Шевченка, а завтра, 10-го березня наступить ще одна значуща, але на цей раз тужлива дата – річниця його смерті. Проживши на цій землі лише 47 років, Тарас Григорович назавжди залишився у світовій історії як персоніфікований дух Української нації, незламного народу, який з покон віків прагнув волі і свободи, за які у результаті сплатив надвелику ціну, ба більше – продовжує платити і сьогодні.

Виняткове місце у мистецтві, яке назавжди закріплене за його творчою спадщиною, сьогодні важко переоцінити. Його твори досі не втратили актуальність, а деякі елементи з їхньої сюжетної лінії ми можемо спостерігати у сучасній Україні.

У сьогоднішній святковий день по всій території України, у кожному місті й містечку, проходять урочисті культурні заходи з вшанування пам’яті великого Кобзаря. Столичний революційний Майдан Незалежності, який вчергове підтвердив всенародний статус Шевченка, підготував на сьогодні безліч особливих культурних заходів і мистецьких виступів, а напроти головної Євромайданівської сцени встановили дерев’яну статую Тараса Шевченка, зроблену з двохсотрічної осики, над створенням якої працювали троє скульпторів протягом останніх трьох років.

У цей урочистий день пропонуємо вам збірку пісень сучасних українських виконавців, в яких використані вірші великого українського поета.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Юрій says:

    Пісні – це цікаво. Ще бачив сайт про творчість Шевченка – де твори написані почерком автора. Можливо буде цікаво – taras-shevchenko.com.ua

  2. udi_max says:

    Гарна підбірка. Давно шукав щось подібне.

  3. Олег says:

    Можна ще додати: Гаврик – Утоплена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *