Zaxidfest 2015: Гайдамаки, ВВ, Тартак та Скрябін
Живі виступи, Матеріали, Рок та альтернатива

Zaxidfest 2015: Гайдамаки, ВВ, Тартак та Скрябін (Відео)

Дуже велику кількість відвідувачів цьогорічного музичного фестивалю Zaxidfest восени зігрівають спогади про гарно проведений влітку час, а віднедавна, завдяки знімальній групі львівського телеканалу ZIK, всі вони мають змогу оновити ці спогади у чудовій HD якості. Ну а ті, хто цього літа з різних причин не міг відвідати готельно-відпочинковий комплекс «Чарівна долина» в селі Родатичі поблизу Львова, завдячуючи відео тепер можуть хоча б трошки зануритись в особливу атмосферу фестивалю «Захід 2015».

#zaxidfest 2015 – це три дні якісної різножанрової музики, близько півсотні харизматичних виконавців та незліченна кількість позитивних емоцій для кожного відвідувача. На офіційному YouTube каналі ZIK першим з’явилося повне відео виступу козак-рок гурту «Гайдамаки», який тривав трохи менше сорока хвилин.

Теґи: Гайдамаки

Далі на глядачів очікував задокументований виступ легендарного гурту «Воплі Відоплясова», який його лідер Олег Скрипка завершив зовсім як у свої юнацькі роки – ефектним стрибком зі сцени у натовп.

Теґи: ВВ

Під час виступу «Тартака» всі присутні мали змогу ознайомитись із декількома абсолютно новими композиціями з майбутнього альбому колективу під назвою «Ввічність», концертна презентація якого має відбутися 20 грудня у київському клубі Sentrum. Нагадаємо, що саме в грудні «Тартак» відсвяткує 19-річчя своєї спільної творчої діяльності.

Теґи: Тартак

Останній презентований на даний момент відеорепортаж з «Заходу» – концерт «Скрябіна», на якому опустіле після смерті Кузьми місце за мікрофоном разом із Ольгою Лізгуновою зайняв фіналіст шоу «Голос Країни» Євген Толочний. Варто додати, що зовсім нещодавно Андрія Кузьменка вчергове відзначили українці, на цей раз на офіційному рівні – завдяки зібраним в Інтернеті підписам, Кузьму нагородили орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно).

Теґи: Скрябін

На даний момент це всі офіційно оприлюднені відеовиступи з цьогорічного фестивалю «Захід», список яких з часом, безсумнівно, буде поповнюватися. Ми у свою чергу також будемо тримати вас у курсі, тож слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *