Zapaska+Omodada (EP)
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Zapaska+Omodada (EP)

Український інді-поп дует Zapaska представив слухачам свій новий EP-реліз, створений сумісно із Лесиком Драчуком (Omodada), барабанщиком відомого гурту Los Colorados. Складається цей реліз з двох абсолютно нових треків, перший з яких виконано українською, а другий англійською мовами. Як розповів учасник проекту Павло Нечитайло, ці дві композиції є частиною музичного матеріалу, виконуваного формацією на фестивалях та концертах протягом останнього року.
Цікаво, що текст україномовної пісні Iva було написано безпосередньо під час концертного туру минулої осені, у рейсовому автобусі Чернівці-Сучава на перетині румунського кордону.
Нагадаємо, що минулої зими світ побачив перший повноформатний альбом дуету Zapaska під назвою Kontur, про який ми вже згадували раніше. До речі, у його записі, як і в створенні даного EP, музикантам допомагав вже згадуваний Omodada.
«Він співпрацює з нами вже досить давно – робив ремейк нашої пісні «Колискова», брав участь у записі однієї з композицій альбому Kontur. З Omodada у нас є ціла музична програма, де він грає на живих ударних. Ми презентували її наживо на цьогорічних фестивалях «Захід» і Respublica. Цілу програму ми поки що вирішили не записувати, обмежившись двома найсвіжішими та бадьорими піснями», – розповів Павло.
Запис свіжої спільної роботи гурту Zapaska та Omodada відбувався на тернопільській студії звукозапису Шпиталь Рекордс. Свої нові творчі напрацювання музиканти виклали у мережу Інтернет на правах вільного доступу.
Проте якщо ви дійсно бажаєте підтримати виконавців, ви можете придбати електронну версію релізу за наступним посиланням, власноруч обравши сплачувану суму.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/54124594″ params=”color=666463&auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, запаска, музика українською, украинская музыка, Zapaska, Omodada, 2014, ep

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *