Zapaska – Вікна відчинити
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Zapaska – Вікна відчинити (Кліп)

Ще не всі шанувальники подільського дуету Zapaska встигли ознайомитись з нещодавно презентованим альбомом Pomalu, як гурт вже приготував для своїх прихильників ще одну новинку – свіжий офіційний відеокліп на пісню «Вікна відчинити». Задіяна у ролику пісня не входить до переліку композицій згаданого релізу, а була оприлюднена у мережі раніше, близько року тому. Як зазначають учасники «Запаски», за їхнім задумом, твір Vikna Vid4ynyty було побудовано у вигляді традиційної доби, із врахуванням притаманних ранкових, денних та вечірніх настроїв, що має підштовхнути слухача до ще більшого цінування кожного наступного дня.

Над візуальним супроводом до пісні «Вікна відчинити» працював тандем режисерів, до якого увійшли Ксенія Краснова та Анастасія Стирова, а місце за операторською камерою, в свою чергу, зайняв Тарас Миськів. Зйомки відео відбувалися ще минулого літа на Троєщині. «У нас була ідея показати кілька автентичних хлопчачих ігор, які нинішні діти, скоріш за все, не знають. Це і ностальгія, і заклик відлипати від гаджетів та йти радіти життю разом із друзями», – розповіла нашому сайту учасниця проекту Zapaska Яна Шпачинська.

Наразі колектив планує презентувати свою нову платівку якомога більшій кількості слухачів з найрізноманітніших місцин України і не тільки, тож музиканти «Запаски» продовжують свої музично-концертні мандрівки. Слідкуйте за анонсами та не пропустіть виступ у вашому місті!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *