Zapaska – Pomalu
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Zapaska – Pomalu (Альбом)

До вашої уваги свіжий студійний альбом музичного проекту Zapaska під назвою «Помалу», у якому формація практично перетворилася з дуету на тріо. У контексті третього учасника мова йде про саундпродюсера Alex J Kramer-а, який відчутно доклав руку до аранжування представленого на платівці матеріалу, а також підкинув музикантам цілу купу цікавих ідей задля їхнього втілення під час майбутніх живих виступів.

Новий альбом «Помалу» вмістив у себе дев’ять авторських треків проекту, а також один музичний твір, пісню «Запитайся», створену на слова українського поета, філософа та культуролога Миколи Бажана, який, до речі, народився у місті Кам’янець-Подільський, звідки походить і сам гурт Zapaska. Всі десять треків платівки характеризуються м’яким та виваженим інді-поп саундом, дещо резонуючим із попередніми експериментальними релізами колективу. Варто додати, що всі вони були написані в різні часові проміжки, тож цілком можливо, що з певною їхньою частинкою (принаймні з якоюсь із версій) ви вже ознайомлювались раніше. Підтримати гурт та придбати ліцензійний контент ви можете за допомоги популярних сервісів Bandcamp та Google Play, або ж дочекайтеся видання фізичного компакт-диску Pomalu cловацьким видавництвом Slnko Rekords.

Наразі учасники проекту Zapaska максимально сконцентровані на підготовці до майбутнього туру-презентації альбому, перші виступи якого вже зовсім скоро відбудуться у Києві (7 квітня MonteRay Live Stage) та Львові (12 квітня, Underground). Слідкуйте за анонсами!

Bandcamp
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. іван says:

    люблю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *