Zapaska - Kontur
Електронна музика, Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Zapaska – Kontur

Диск під назвою «Контур» став першим повноформатним альбомом для інді-поп проекту Zapaska, логічно продовживши два видані раніше EP-релізи. Записували дебютний лонг-плей на студіях «Липки Звукозапис» у Києві та «Aura Music» у рідному для музикантів Кам’янці-Подільському. Зведенням і мастерінгом платівки займався Максим Грусевич.
За словами учасників проекту, Kontur є своєрідною компіляцією творчих напрацювань музикантів за певний часовий проміжок, створених і записаних з різними людьми, у різних місцях та за різних обставин. Тож не варто шукати у «Контурі» якісь математичні послідовності чи закономірні стилістичні лінії, а треба просто сприймати його таким, яким він є – самобутнім, різноплановим та атмосферним. У створенні диску музикантам неабияк допомогли Ніна Гаренецька з «Dakh Daughters» та «ДахаБраха», Грицько Семенчук («DrumТиатр»), Omodada та Robert Piernikowski, за що Яна та Паша висловлюють їм величезну щиру вдячність.
Як розповіли учасники дуету Zapaska, «Kontur – це обриси землі на світовій карті, яку ми ще будемо розфарбовувати, адже наша музика змінюється разом із країнами, картинками за вікнами, колесиками на валізах. Вона плинна і ми у змозі зафіксувати лише її контури. Контур з масою прихованих деталей є мапою для того, хто хоче заглибитись і відзначити свої точки», – додають вони.
На новому диску слухач знайде вісімнадцять треків, сім з яких представлені у формі скітів – невеличких поетично-музично-творчих замальовок. «Там кілька домашніх ескізів, незавершені пісні, які ми не граємо на концертах. Ми хотіли привнести щось домашнє у цей альбом, трохи нашої реальності поза студійним вакуумом», – розповіли їх автори.
Нагадаємо, що для вільного завантаження альбом Kontur виклали на цьогорічний день всіх закоханних, неодноразово переносячи до цього дату релізу через події в Україні. Тоді музиканти ще не знали, що одні з найкривавіших подій ще тільки попереду. В анотації до релізу вони зазначили: «На жаль, революційні пісні ми не пишемо і воювати не вміємо. Але мріємо, що і культурна революція в Україні відбудеться».


[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/23315942″ params=”color=373635&auto_play=false&hide_related=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *