Zajka – PTL
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Zajka – PTL (Кліп)

Коханий на неповний робочий день та мінімалізм: Zajka презентують другу роботу PTL.

Галина Бондаренко та Андрій Нєрєтін продовжують пускати сонячних зайчиків у музичну індустрію. Поп-гурт Zajka презентує другий сингл «PTL» та атмосферну відеороботу на нього у стилі чорно-білого мінімалізму.

PTL – це абревіатура від словосполучення Part time lover. PTL – це повнометражна заплутана історія з шокуючим контентом: вона не може визначитися, які у неї стосунки з коханим. Це щира та відверта розповідь про те, як нелегко побудувати стосунки, запакована в музичну обгортку. У треці дотриманий баланс між чесністю та правдивістю історії та дуже точною музичною подачею своїх переживань.

«Пісня PTL народилася у 2019 році і стала компіляцією мого тодішнього досвіду, особистих експериментів та змін. Я сиділа з друзями у Німеччині, мене запитали, чи маю я когось на особистому фронті, і я віджартувалась на кшталт – “ні ті ні се”. На що мій друг сказав: “о, то може щось типу PTL?” Ми всі дружньо посміялися, а потім я сіла за клавіші і написала цю пісню», – ділиться фронтвумен Галина Бондаренко.

На противагу сюжетній пісні – гурт презентує лаконічне та мінімалістичне мудвідео. Чіткість ліній, чорно-білі тони та відсутність акцентів. Головне у відео – музика та вайб.

«Для мене PTL це якась дуже літня історія – тепло, сонце, вайб безтурботності та легкості. Тож холодною, похмурою зимою ділимося цим з вами», – розповідає саунд-продюсер Андрій Неретін.

У новому треці Zajka продовжують розвивати свій фірмовий стиль: у їхніх треках поєднується і відверте, і смішне, і цинічне із смисловою насиченістю, несподівані переходи з української мови на англійську та назад, яскраві та раптові хуки та синтез електроніки та мелодійності.

Zajka – PTL

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *