ZABAVKA – Весна
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

ZABAVKA – Весна (Кліп)

В останні дні весняної пори було завершено роботу над кліпом виконавиці Zabavka (Вікторія Забавка) під назвою «Весна», тож наразі пропонуємо меломанам оцінити її результат. «Нехай квітне весна у серці кожного!» – побажала всім авторка.

Пісня записана у м. Хмельницький на HardWave Studio.

«Композиція «Весна» була написана ще у березні 2019 року. На одному диханні, в передчутті такої довгоочікуваної весни. І вже дві весни поспіль якісь постійні перепони траплялись на шляху до запису цієї пісні. Мені завжди хотілось зробити її з повним аранжуванням, повним складом музичних інструментів. Але, мабуть, або не доля, або ще не час. То ж цю весну я прогавити вже не могла, і випустила її в світ у її первозданному вигляді. Тендітну, незайману, як і сама весна.

Відеорядом хотілось підкреслити усю красу природи, що нас оточує. Вода, небо, що тоне у воді, трави, пахучі квіти, цвітіння…пробудження. Сплячі виходять зі сну…

І хоч ця музика не звучить поки що із тією потужністю, з якою мені б хотілося, та я вірю, що на все свій час, і знайдуться потрібні люди, і складеться пазл у просторі. Та поки що я роблю те, що в моїх силах, бо я маю велику любов до музики і сильне бажання залишити щось по собі… У цьому світі, у цій весні, у цьому сьогоденні», – розповіла Zabavka.

ZABAVKA – Весна
YouTube
Facebook

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *