ZABAVKA feat. Чумацький Шлях
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ZABAVKA feat. Чумацький Шлях – Острів скарбів (Відео)

«Одна наша добра знайома пише свої чудові пісні. Нещодавно ми з хлопцями допомогли їй створити аранжування і зняти відео», – каже Сергій Строян, фронтмен альтернативного гурту з міста Хмельницький під назвою «Чумацький Шлях». Мову вів веде про дівчину Вікторію на псевдо Zabavka, яка сьогодні, 11 травня 2018 року, разом з музикантами гурту «Чумацький Шлях», презентувала свою пісню «Острів скарбів» та супровідне відео до неї.

«Часом буває, прокидаєшся серед ночі, бо чуєш дивні звуки в голові… І не зажди вдається перебороти себе та встати, швиденько щось записати. Тому варто мати під рукою диктофон, аби не проґавити момент. Так, це я до того, що моя пісня «Острів скарбів» народилася саме так, у напівсні – прийшла мелодія і пару слів, і щось я там набурмотіла в диктофон. Та вже зранку вона була дописана. І ось нарешті настав той день, коли вона зазвучала цілісно. А все завдяки хлопцям з гурту «Чумацький Шлях», які допомогли створити аранжування та записати пісню. Дякую супер крутому Sopilchar video за відеоряд (Сопілчар Ілля, – прим.), а також Hard Wave Studio за локацію. То ж не лінуйтесь інколи все ж таки прокинутись , аби не проґавити своє натхнення», – коментує Zabavka.

До слова, Ілля має великий досвід співпраці з музикантами «Чумацького Шляху», адже саме він знімав для них майже всі, окрім, хіба що, відео «Інтернет Маруся» (2013), офіційні кліпи.

ZABAVKA feat. Чумацький Шлях – Острів скарбів

ZABAVKA у Facebook
Чумацький Шлях у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *