ZABAVKA – Бабуся
Матеріали, Популярна музика, Релізи

ZABAVKA – Бабуся (Сингл)

Декілька місяців тому ми знайомили читачів «Нотаток» із молодою хмельницькою співачкою Zabavka, яка тоді, разом із гуртом «Чумацький Шлях», записала пісню «Острів скарбів», а сьогодні пропонуємо до вашої уваги її новопрезентовану композицію «Бабуся». До слова, записом цього треку займався фронтмен вже згаданого нами колективу «Чумацький Шлях» Сергій Строян.

«Пісню «Бабуся» я не вважаю новою, тому що вона була написана ще в березні цього року, проте ніде ніколи не звучала, але мені дуже кортіло закарбувати її хоча б у маленьку, але історію. Мені здається, що то був якийсь сигнал з космосу, бо насправді своєї рідненької бабусі у мене ніколи не було. Хоча були періоди, коли я думала про неї (них), і яким би могло бути моє дитинство, якби вона була поряд. Бабуся… Мені чомусь це слово асоціюється з чимось таким теплим, ніжним, чуттєвим. І мені навіть здається, що між онуками і бабусями існує якийсь свій особливий зв’язок і бабуся дійсно може бути скарбничкою, де можна заховати свої таємниці. Пісня написалася ніби сама собою, на одному диханні. І сам процес написання був дуже зворушливим по відчуттям для мене самої. І хоч навряд чи вона лунатиме зі сцен фестивалів чи музичних майданчиків, та можливо хтось колись співатиме її для своєї бабусі», – розповіла читачам «Нотаток» Zabavka.

І хоча свіжа композиція «Бабуся» записана у форматі акустики, цілком можливо, що незабаром ми почуємо Вікторію Забавку ще й у розширеному інструментарії – наразі співачка шукає музикантів для продовження розвитку свого творчого проекту. Слідкуйте за новинами!

ZABAVKA – Бабуся

ZABAVKA у Facebook
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *