За мить щастя – Залишай
Матеріали, Популярна музика, Релізи

За мить щастя – Залишай (Сингл)

Зовсім юний київський гурт «За Мить Щастя» поділився зі слухачами своїми першими творчими напрацюваннями у вигляді дебютного акустичного синглу під назвою «Залишай». Автором тексту і музики свіжої композиції виступив один з двох учасників проекту Богдан Глівинський. Запис треку відбувався на Радіо КПІ та невеличкій домашній студії звукозапису. Ілюстрація до синглу: Дарія Луцишина.

Пісня «За Мить Щастя» народилася влітку 2015 року, в той час, коли Богдан переживав розлуку з дівчиною, що власне, не могло не лишити відбитку на творчості. «Головна ідея – донести людям думку про те, що хоча любов і є незвичайно сильним почуттям, яке так просто не згасає, проте навіть у разі розлуки, не варто забувати про спільні миттєвості щастя та не варто тримати образу одне на одного», – розповів «Нотаткам» другий учасник дуету «За Мить Щастя» Віктор Сарапулов.

За словами музикантів, вони серйозно налаштовані залишити власний слід у сучасній українській музиці, тож вже зараз наполегливо працюють над новим матеріалом та постійно вдосконалюють свою майстерність. Слідкуйте за новинами від молодого колективу ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *