За Мить Щастя – Я не помру
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

За Мить Щастя – Я не помру (Сингл)

Спеціально до цьогорічного Дня народження відомого українського поета-шістдесятника Василя Симоненка, молодий столичний гурт «За Мить Щастя» презентував свою нову роботу, в основу якої покладено лірику митця. Історія свіжого синглу «Я не помру», за словами музикантів, розпочалася близько року тому, і весь цей час композиція видозмінювалася, прямуючи до свого остаточного фінального вигляду. Запис пісні відбувався на студії звукозапису, мастерингом матеріалу займався Данило Ільчишин.

«Чесно кажучи, від першого звучання до повноцінного релізу пройшло багато часу (23 листопада – 8 січня). Нам регулярно зустрічалися певні перепони, через які доводилося відкладати випуск, але ми задоволені результатом. Автор музики – наш чарівник – Богдан Глівинський. Сподіваємося, що завдяки нашій пісні слухачі відчують усе тепло, яким пронизана творчість великого письменника 20-століття. З Днем народження, пане Василю Симоненко!» – коментує новинку Віктор Сарапулов, учасник «За Мить Щастя».

Зазначимо, що нова робота під назвою «Я не помру» стала всього лише третім оприлюдненим синглом столичної команди, перелік яких, до речі, її учасники обіцяють невдовзі розширити. Слідкуйте за анонсами у соціальних мережах та не пропустіть подальших прем’єр!

За Мить Щастя – Я не помру

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *