За Край
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

За Край – Пісні

Білоцерківський гурт “За Край” було засновано в 2005-му році Русланом Соловйовим і Дмитром Олексенком, до яких згодом приєдналися й інші музиканти. Наразі колектив існує в форматі квартету – із Євгеном Онищенко на бас-гітарі і Кирилом Ламарєвим за барабанами. Хлопці створюють якійсну й позитивну рок-музику (до якої можливо варто додати приставку “поп” для більш влучної характеристики стилю), проте жанри і стилі відходять на другий план, коли музика лине від душі, що відчувається. Приємний вокал, профессійність виконання… Здавалося, що ще треба для успішної музичної кар`єри? А необхідна підтримка слухачів, яких беззаперечно зібралось чимало за період творчості “За Край“, але і твій, читачу, позитивний відгук або добрі слова точно не стануть зайвими для учасників гурту.
Вокаліст і автор текстів Руслан Соловйов через відсутнiсть музичної освіти робив перші творчі кроки на пародійних текстах, які він писав до студентських свят рідного КПІ. Пізніше Руслан поставив перед собою мету навчитися грати на гітарі, яку в результаті успішно втілив у життя задля написання власної музики до текстів, яких на той час зібралося чимало. До речі, Руслан, будучи людиною всебічобдарованною, захоплюється також написанням прози, з якою тепер можна ознайомитись на офіційному сайті гурту “За Край“.
За період своєї творчої діяльності учасники формації “За Край” можуть похизуватися численними виступами на одній сцені з вже визнаними зірками (Мертвий Півень, Тарас Чубай, Кому Вниз) в різних містах України, багатьма фестивальними преміями і нагородами, двома профессійними відеокліпами (один з яких, на пісню “Доярки”, посів перше місце на міжнародному фестивалі кліпмейкерів), і великою кількістю вдячних слухачів. До речі, хлопці обіцяють незабаром розпочати роботу над дебютною студійною платівкою.

[soundcloud url=”http://api.soundcloud.com/playlists/8704850″ params=”color=565352&auto_play=false&show_artwork=false” width=” 100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *