Z.U.L.U. - Евакуація
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Z.U.L.U. – Евакуація

Нещодавно сформований у Львові гурт Z.U.L.U. презентував свою дебютну відео-роботу на пісню «Евакуація», яка до того ж стала їх першою представленою широкому загалу композицією. Після неї було викладено в мережу ще одну нову пісню «Тест Тюрінга (Старий Завіт)», проте відеоряд було вирішено відзняти до так званого первістка, з яким музиканти дебютували на українській важкій сцені. Учасники гурту Z.U.L.U. називають свій перший кліп спробою зафіксувати справжні емоції без надуманих сюжетів у реальному, нічим не прикрашеному місці. За словами музикантів, брутальна індустріальна локація створила потрібну атмосферу для їхньої пісні (зйомки велись у Львові). Ніякого лоску, лише сліди людського бажання змінити щось у минулому часі. Оператором кліпу виступив Ігор Хомич, а режисером монтажу Тата Муха. Сама ж початкова ідея стрічки і її загальна концепція належить гітаристу гурту Дмитру Мацко.
“Ми закликаємо всіх думаючих людей вірити тільки своїм внутрішнім переконанням, шукати правду кожного дня, починаючи з себе. Тільки так ми змінимо систему в будь-якому розумінні цього слова. Борись із внутрішнім паразитом, пам’ятаючи, що з часом може бути надто пізно”, – зазначає Z.U.L.U.-вокаліст Олесь.
Молодий гурт не збирається зупинятися на досягнутому – вже зараз записує новий музичний матеріал, працює на живих виступах, наголошуючи на тому, що проект Z.U.L.U. – це “формація необхідності” висловлювати наболіле. Саме тому зупинити хлопців може лише раптово зникле бажання говорити про особисту необхідність, про яке сьогодні не може бути і мови, адже колективу явно є що сказати своїм слухачам.
Евакуація” стає першим кроком хлопців на шляху до створення потужного Z.U.L.U.-руху – руху вільних людей. За такий потужний початок хлопці щиро дякують всім, хто долучився до створення дебютної музичної стрічки, а також всім рідним і близьким, які повсякчас підтримували їх творчі починання.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, рок-музика, музика українською, украинская музыка, Зулу, кліп гурту Z.U.L.U., Евакуація, офіційне відео, новий кліп, альтернативний рок, Z.U.L.U, відео ZULU, відеокліп 2014

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *