ЮЮ - Чорна хмара
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

ЮЮ – Чорна хмара (Кліп)

Співачка Юлія Юріна, або ж просто ЮЮ (ех-Yuko), презентувала нову роботу «Чорна Хмара», у якій звернулася до російського окупанта. За словами виконавиці, ця робота сповнена настроєм сьогодення, агресією, відчаєм, вірою та надією на перемогу, а її головна мета – допомогти людям “розрядитися” та бодай трохи зняти стрес.

«Пісня «Чорна хмара» є особливою для мене. Я багато читала українських книжок, вивчала фольклорних пісень та вбирала багато українських слів, щоб нарешті самостійно створити свою першу авторську пісню українською. Мені хотілося виплеснути всю свою лють у цій композиції. Моцний дроп, агресивний речитатив. В пісні «Чорна хмара» моя позиція, мої емоції і там я сказала все що хотіла», – каже ЮЮ.

ЮЮ - Чорна хмара

Пісня «Чорна Хмара» була написана безпосередньо під час обстрілів, сидячи в підвалах. Окрім Юлії, до появи треку долучилися Андрій Дженді та Іван Тайга. Наразі Юлія Юріна активно займається волонтерською діяльністю, а ввечері знаходить час для творчості – пише нові пісні та монтує відео.

ЮЮ — «Чорна Хмара» вже на всіх музичних платформах!

ЮЮ – Чорна хмара
Слухати чи придбати

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *