Yurcash – Жовтий скотч
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Yurcash – Жовтий скотч (Кліп)

Творче об’єднання документальних фільмів «Вавилон 13» і музичний гурт «Юркеш» («Yurcash») презентували новий кліп про Донбас – «Жовтий скотч». Його музиканти оприлюднили на своїй офіційній сторінці у соцмережах та на YouTube-каналі. У відео присутні документальні ролики і фотохроніка, але у ньому також використано художні елементи й образи.

В основу композиції «Жовтий скотч» покладено вірш військовослужбовця-кулеметника Максима Кривцова (позивний Далі) «Легенда про жовтий скотч». Варто також додати, що ця пісня стала саундтреком для художнього фільму «Наші котики» (Режисер: Тихий Володимир).

Зауважимо, що жовтий скотч або пов’язка – це саморобний розпізнавальний знак українських військових на сході. Коли почалася війна на Донбасі, військові відкрили склади і одягали мобілізованих у форму «дубок». А коли солдати вийшли на позиції, то раптово виявили, що противник теж в «дубку», що вносило деяку плутанину. Вирішили її оригінально – намотували на рукава жовтий скотч, що зводило нанівець і без того скромні маскувальні якості камуфляжу.

Yurcash – Жовтий скотч
Юркеш у FB
«Нотаткам» на каву

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *