Yurcash ft. DarWish
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Yurcash ft. DarWish – Nеправильна Lюбов (Сингл)

Фіналісти шоу «Х-фактор», Юрко Юрченко (Yurcash) та Даша Ступак (DarWish), презентували спільну пісню під назвою «Nеправильна Lюбов». До слова, ця композиція викликала жвавий ажіотаж у користувачів соціальних мереж, але серед багатьох позитивних відгуків, які базуються на чуттєвості та глибині роботи, також можна зустріти дорікання авторам у неактуальності аранжування та простоті використаних рим.

Ці негативні відгуки змусили Юрка Юрченка написати своєрідне пояснення до цієї роботи. «Сперечатися про музику – це те саме, що танцювати про архітектуру, але я, як автор музики і слів, все ж таки внесу деякі пояснення. Так, її саунд і мелодія навіть не з 90-х, а з радянських 80-х – я спеціально зробив таке аранжування. Гадаєте, я не можу «монатиків» з «манекенами» запросити для такого проекту? Але нах*я??? Я люблю пісні радянських авторів, в яких є мелодія, що торкає душу, саме душею, а не вухами я би радив вам слухати цю пісню, не звертаючи увагу «модні» чи «не модні» звуки. То все другорядне. Ця пісня дуже особиста для мене, я би навіть сказав – інтимна. І я не боюся відкривати свої щирі почуття, бо вони на сто відсотків чесні. А рима «кров – любов»… Думаєте я її використав тому, що я примітивний поет??? Я багато чого наримував за своє життя. І філософського, і так просто дивного і не зрозумілого… Це моя «фішка», як Тарантіно в своїх «камео». Я це роблю СПЕЦІАЛЬНО!» – емоційно пояснює фронтмен гурту Yurcash.

Цікаво, що в анотації до треку «Nеправильна Lюбов» на YouTube, Юрко Юрченко адресував Даші Ступак достатньо інтимне звернення, в основі якого лежало питання «Чому ти не повірила мені!?». Що ж, цілком можливо, на всіх нас чекатиме продовження цієї непередбачуваної історії від неочікуваного дуету виконавців.

Yurcash ft. DarWish – Nеправильна Lюбов

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *