Юра Самовілов – Україні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юра Самовілов – Україні (Сингл)

Спеціально до цьогорічного свята Дня Конституції України приурочив свою нову тематичну прем’єру молодий талановитий виконавець Юра Самовілов. Вчора, 28 червня 2016 року, світ побачив його новий студійний сингл під назвою «Україні», в основу якого покладено рядки видатного вітчизняного поета-шістдесятника Василя Симоненка.

За словами Юри, цей твір він обрав через те, що його відчуття до Батьківщини надзвичайно схожі на ті, що передає у вірші митець, а висловити їх ще глибше видається чимось фантастичним. «Одного разу я побачив цього вірша у мережі та вже не зміг забути. Він мене не відпускав, адже я відчуваю ті самі почуття до Батьківщини, але сказати краще чи ширше ніколи не зможу, та цього, напевно, і не потрібно. Важливо пам’ятати, що були такі люди, які мали такі зразкові почуття, їх є дуже багато і зараз. Щиро бажаю, щоб їхня кількість тільки зростала», – розповів «Нотаткам» Юра Самовілов.

Наразі Юра Самовілов (вокал, гітара) разом зі своїм другом Андрієм Калугіним (кахон) продовжують писати свій перший студійний альбом, інтригуючи слухачів інформацією про залучення до роботи над ним ще декількох запрошених музикантів. Що ж з цього вийде, всі ми дізнаємося вже незабаром, адже свою дебютну платівку Юра планує відпустити у вільне плавання Інтернетом. Слідкуйте за новинами та не проґавте презентацію!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *