Юра Самовiлов - Пісні
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юра Самовiлов – Пісні

Друзі, ми продовжуємо відшуковувати для вас гідні українські гурти та молодих вітчизняних музикантів із великим потенціалом. Сьогодні ми хотіли би ознайомити вас із творчістю ще одного талановитого виконавця. Юра Самовілов – музикант, автор та виконавець власних пісень з міста Донецьк. Його композиції сповнені чуттєвою меланхолійною лірикою, яка у поєднанні з цікавим та приємним вокалом Юри створює дійсно вартісний україномовний музичний продукт.

Наразі Юрій не має постійного складу музикантів та шукає однодумців для спільної музичної справи. Окрім власних пісень він також виконує кавер-версії всесвітньо відомих хітів. У його активі вже зараз присутні декілька акустичних концертів у рідному місті.

Чесно кажучи, прослухавши наявні на сьогодні записи Юрія, мимоволі виникає неабияке здивування щодо відносно маленького публічного розголосу навколо його діяльності. Тож ми рекомендуємо вам обов’язково ознайомитись із творчим доробком цього молодого виконавця, а самому Юрію бажаємо продовжувати писати та творити, не зважаючи ні на що.

Слідкуйте за новинами та анонсами від Юрія Самовілова на його сторінці ВКонтакті.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Дуже кльово..ю Дякую за сайт, щодня шукаю новинки.

    1. admin says:

      Дякую за схвальний відгук :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *