Юра Самовілов – Моніка (Сингл)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юра Самовілов – Моніка (Сингл)

Світ побачила нова пісня Юри Самовілова під назвою «Моніка», яка ознаменувала своєю появою початок нового, пов’язаного зі столицею творчого періоду виконавця. Ця композиція стала першим оприлюдненим синглом проекту за останній календарний рік, а робота над нею тривала зі значними вимушеними перервами, які мали місце з огляду на останні події у нашій державі.

Нагадаємо, що рідне місто Юрія – Донецьк, яке він через зрозумілі обставини був вимушений тимчасово залишити. Саме там народився текст згаданої пісні «Моніка» та багатьох інших композицій, з якими ви також можете ознайомитись на нашому сайті. Варто додати, що на творчому шляху Юру неодмінно супроводжує його друг, перкусіоніст та саунд-продюсер Андрій Калугін.

«Моніка» – це кінець початку. Довгий, але дуже важливий етап становлення закінчено і ми починаємо активну творчу діяльність», – розповів нашому сайту Юра. Наразі у хлопців назбиралася чимала кількість пісенного багажу, яким вони порційно обіцяють ділитися з українськими меломанами. Вже зовсім скоро музиканти анонсували вихід ще однієї своє новинки, тож слідкуйте за новинами.

А ті ж з вас, хто не проти послухати Юру Самовілова наживо, матимуть таку можливість вже завтра, 11 червня 2015 року. Виступ проекту відбудеться у київському пабі «Бочка» на Подолі та розпочнеться рівно о 20:00. Вхід вільний. Більше інформації про концерт за посиланням.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/209666148″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *