Юра Самовілов – Маленька квітка
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юра Самовілов – Маленька квітка (EP)

Глибокий меседж та чоловіча подача чуттєвого матеріалу на фоні не обтяженого зайвим інструментарієм звучання – все це про новий міні-альбом Юри Самовілова, музиканта з Донецька, який наразі живе та творить у Києві. Свіжий EP-реліз отримав назву «Маленька Квітка» та вмістив у себе чотири абсолютно нові композиції, виконані у характерній для виконавця філософсько-ліричній манері.

За словами Юри, років зо десять тому, відпочиваючи з батьками на морі, він придбав диск гурту «СКАЙ», і саме з того часу почав мріяти про власний альбом із красивою обкладинкою, присвятами і словами вдячності всередині. Сьогодні молодий музикант неймовірно вдячний Олегу Собчуку та його команді за таке дистанційне формування цілей, адже наразі, омріяний альбом, нарешті, видано, хай навіть із додатком «міні». Окрім того, виконавець також дуже вдячний й іншим людям, які так чи інакше доклали руку та вміння до появи «Маленької Квітки» – Євгену Ступці, Мілошу Єлічу, Алексу Hellfire, Віктору Придувалову та іншим.

«Робота над релізом тривала півтора роки. Спочатку він планувався як лонгплей, але за цей тривалий проміжок часу змінювалися ідеї щодо реалізації, змінювалися люди, з якими ми працювали над матеріалом, сенс пісень і, з рештою, я сам. Не зважаючи на всі трансформації, ЕР вийшов дуже цілісний, як на мене, і енергетично від того нічого не втратив, а це було і завжди є першометою для мене. Щодо загальної ідеї релізу, то її, напевно, розголошувати не буду, щоб не обмежувати думки слухачів», – поділився із читачами «Нотаток» Юра Самовілов.

Наостанок зауважимо, що у всіх поціновувачів нової української музики є чудова можливість підтримати Юру та висловити йому подяку, адже для цього достатньо офіційно придбати «Маленьку Квітку» за допомогою Google Play чи iTunes, або ж просто написати ваші враження від релізу на офіційних сторінках у соціальних мережах.

Юра Самовілов – Маленька квітка

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Chaikina says:

    неймовірна музика!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *