Юра Самовілов. Гуртом – Вітер дужчає
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

Юра Самовілов. Гуртом – Вітер дужчає (EP)

Як відомо, після виходу попереднього міні-альбому «Маленька квітка», музикант та виконавець Юра Самовілов розширив склад своєї команди і наразі вже готовий поділитися з меломанами свіжим ЕР «Вітер дужчає» оновленого проекту «Юра Самовілов. Гуртом». Адже «гуртом і батька легше бити».

«Щоб говорити про міні-альбом «Вітер дужчає» і взагалі про музику проекту «Юра Самовілов. Гуртом», необхідно зрозуміти, що ж таке є #introfolk. Наша творчість є цілком залежною. На неї впливають культурна спадщина нашого народу та його звичаї, наша історія і наше майбутнє. Навіть погода. Для нас – це і є фольк. Те, як все це відбивається на мені, мої думки і переживання – це і є інтро», – каже Юра Самовілов.

Він також зазначив, що «Вітер дужчає» – альбом про відчуття. Він є справжнім скупченням емоцій: від панічних атак у пісні «Вільна. Повернись», до радощів першого батьківства «Балканського циклону», від космічної самотності «Кратерів», до почуття єдності та самоідентифікації шляхом любові до своєї Батьківщини пісні «Іменем». Остання була записана спільно з лідером гурту «Друга Ріка» Валерієм Харчишиним. В основі пісні є вірш українського поета-шестидесятника Василя Симоненка.

Музиканти і надалі дотримуються концепції мінімалізму, тому весь матеріал був накопичений у складі тріо (Антон Літвінов – перкусія/дудук, Кирило Чихрадзе – рояль, Юра Самовілов – гітара/голос), що дозволяє відтворювати практично студійне звучання під час живих виступів.

Запис проходив під керівництвом саундпродюсера Сергія Любинського (REVET SOUND), відомого своєю співпрацею з Vivienne Mort, ТОЛ та ін.

Юра Самовілов. Гуртом – Вітер дужчає
Юра Самовілов у FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *