Юра Самовiлов – Акустичний EP
Живі виступи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юра Самовiлов – Акустичний EP

Юра Самовілов разом із своїм другом перкусіоністом Андрієм Калугіним нещодавно завітали до студії інтерактивного медіа каналу RTI для того, щоб заграти кілька своїх авторських акустичних композицій у рамках музичного шоу «Живий звук», а також поспілкуватися про різні музичні смаки, впливи на формування їхньої творчості та поділитися планами проекту на майбутнє. Трохи згодом запис з цього виступу трансформувався в акустичний міні-альбом колективу, який, так само як і відео, вже доступний для вільного прослуховування і завантаження всім бажаючим меломанам.

«У нас відбулась зустріч з молодою командою професіоналів компанії RTI. Ми з Андрієм вирішили поділитися нашими приємними враженнями, зробивши з цього виступу невеличкий акустичний ЕР. Звісно, мова не йде про повноцінну платівку, а лише збірку записів з ефіру, та певен, всім сподобається!» – розповів «Нотаткам» Юра Самовілов.

До складу нового EP увійшло п’ять композицій проекту, серед яких «Муза», «Напевно», «Прометей», «Гармати» та «ТБ». Нагадаємо, що нещодавно на нашому сайті було висвітлено один з нових синглів Юри Самовілова – чуттєву пісню під назвою «Моніка». Ще більше записів проекту шукайте на офіційних сторінках ВКонтакті, Фейсбуці, YouTube та Soundcloud.


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *