Юлія Юріна – Рефлексія
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Юлія Юріна – Рефлексія (Альбом + кліп)

Співачка Юлія Юріна (ex-Yuko) нарешті презентувала свій перший студійний альбом під назвою «Рефлексія». Ця платівка була написана ще до початку повномасштабної війни в Україні та чекала свого часу. Втім, звісно, матеріал лонг-плею за цей час трансформувався та видозмінювався. За словами Юлії, даний альбом створювався, коли її ментальний стан та здоров’я переживали не найкращі часи.

Юля Юріна: «Це мій перший, нарешті, сольний авторський альбом. Альбом, який готувався майже два роки. Альбом, який вже декілька разів переопрацював та знов і знов проживав всі мої стани. Він має назву «Рефлексія» і в ньому дев’ять пісень, бонус треки та потужний саунд, який робив саунд-дизайнер @jandyandrey. Перекладати та адаптували деякі пісні допомагала @rina.diakov моя величезна подяка за допомогу, коли було страшно, незрозуміло та повномасштабне вторгнення тільки почалось, допомога в творчості була дуже потрібна».

Юлія Юріна – Рефлексія (Альбом)
Музичні платформиРазом із платівкою також було представлено кліп до пісні «Хто ти такий», режисурою якого займалася Валерія Джигіріс.

Юлія Юріна – Рефлексія

«Пісня «Хто ти такий» – про відстоювання особистих кордонів, рефлексія з приводу моїх переживань, пісня про силу, кохання та незалежність.

Я обожнюю світ музики та творчості, де можна бути собою, через музику я можу розповідати свою історію, свої почуття, те що в мене болить. А через відео я можу візуалізувати свій внутрішній світ.

Ще тиждень тому ми 16 годин знімали цей кліп у величезному павільйоні. Вода, бруд, бите скло, занадто багато емоцій та мої різні стани, які живуть в мені та борються за те, щоб опанувати моїм тілом та зайняти головну позицію в житті.

Дякую команді, яка так оперативно відчула мене та мою пісню, яка не спала та проживала з цим кліпом мої емоції. Відчуваю щастя, що мене оточують ідейні, талановиті люди, які відчайдушно втілюють свою творчість разом зі мною», – додає співачка.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *