YUKO – Зима
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO – Зима (Сингл)

Учасники гурту YUKO Юлія Юріна і Стас Корольов сьогодні презентували у мережі свою нову пісню «Зима», яка виглядає досить не типовою для їхньої творчості.

«Довгоочікуваний новий випуск YUKO. Лірика, яка потрапляє прямо в думки і серце. Просто Стас побачив самотнє піаніно, просто Юля почала співати», – йдеться на сторінці лейблу-видавця Masterskaya.

«Це наша нова пісня. Вона символізує переродження. Цей трек уособлює втому. Втому від паніки, невігластва, від необдуманих дій та рішень. Втому від нових бойових дій у світі. Втому від того, що помирають молоді люди, що так і не встигли пожити і відчути радість, спокій та щастя.

Весна – це кінець смерті та період переродження. Старий рік закінчується. З чистого аркушу починається новий етап у природи, людей, у всього живого. Не дивлячись на ліричність тексту, трек вийшов жорстким і трохи холодним. Це зумовлено настроєм пісні. Ще однією особливістю цієї композиції є народна манера співу, яку ми не часто використовуємо, але саме тут вона допомогла досягти необхідного драматизму. Ми хочемо, щоб з цієї веснянки завершилася уся смута, що робить наше життя важким та неприємним», – йдеться в анотації від YUKO.

«Спочатку ми наджемили «Зиму» із Юлею, тобто, і текст, і музика з’явились одночасно під час імпровізації на піаніно. А потім спокійно протягом декількох місяців я займався аранжуванням. І оскільки не було поспіху та дедлайнів, працював у своє задоволення, допилював усі нюанси, безболісно віддав на постміксінг та не прийшлося зробити жодної правки при мастерингу. Ідеальний початок нового сезону YUKO», – розповідає історію появи пісні Стас Корольов.

«Забавно, що саме ця зима була зовсім не сніжною, але сповненою як сумних новин і подій, так і кардинальних змін і оновлень. Багато моїх знайомих відзначали, що 20й рік почався зовсім дивно і по-новому. У когось як цілковите лайно, у когось навпаки. Моє життя і творчий шлях пережили маленьку смерть і переродження, тому саме кінець зими і початок весни я чекаю як ніколи сильно», – додає Юлія Юріна.

YUKO – Зима
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *