YUKO – Shchebetuha
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO – Shchebetuha (EP)

Пропонуємо до уваги читачів «Нотаток» творчі напрацювання молодого електро-експерементального проекту YUKO, резидентів лейблу Maserskaya Івана Дорна. Тим паче маємо для цього чудову нагоду – слідом за декількома першими синглами, дует у складі Юлії Юріної та Стаса Корольова, презентує свій дебютний міні-альбом Shchebetuha, що являє собою суміш модерних напрямків електронної музики із фольклором України та країн СНД. Цікаво, що попередньо оприлюднені сингли до складу EP взагалі не потрапили, адже музиканти мали презентувати слухачам саме новий матеріал.

Не можна не зазначити, що автентичну основу композицій проекту YUKO, вокалістка та за сумісництвом професійний фольклорист Юлія збирає власними силами у подорожах. Для першого міні-альбому Shchebetuha їй вдалося віднайти стародавні наспіви «Заєнька» (хорова пісня про проблему полігамії молодих людей), «Водубьору» (весільна композиція), «Русалочки» (обрядовий твір) та «Люлька» (жартівлива українська пісня), заспівані на різних діалектах. За словами музикантів, уважно прослухавши підготовлений для EP матеріал, засновник лейблу Іван Дорн не вніс у нього абсолютно ніяких, навіть найменших коректив, адже був неабияк задоволений своїми підопічними та результатами їхньої роботи. Саме Іван, до речі, свого часу познайомив теперішніх учасників YUKO на одному з вітчизняних талант-шоу, та запропонував їм спробувати творити разом.

Після інтернет-прем’єри EP, музиканти готуються презентувати його наживо (31 березня, Київ, Alchemist Bar, вхід вільний), а також відзняти тематичне live-відео виконання його пісень у незвичній інтерпретації, із залученням додаткових інструментів та запрошених музикантів.

Українська музика: YUKO – Shchebetuha

iTunes


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *