YUKO – Re:Ditch
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO – Re:Ditch (Альбом реміксів)

YUKO раді представити альбом реміксів Re:Ditch – спільну роботу гурту та їх друзів-музикантів. Ідея була проста – дізнатись, куди можуть завести експерименти з альбомом Ditch, якщо не обмежуватися конкретним баченням та жанром.

«Головна наша умова була – це повна свобода у стилістиці та авторське бачення оригінальних пісень. Ми вирішили перевернути все з ніг на голову і навіть поставили пісні у зворотньому порядку», – розповідають Стас і Юля.

Ремікс-пак треку Masha було викладено у вільний доступ для всіх бажаючих у рамках окремого конкурсу на найкращий мікс і його розміщення в альбомі. Усього YUKO отримали більше 40 варіацій на пісню Masha, і вирішили відмітити найкращі з них окремим альбомом Masha Remixes EP.

«Ми були приємно здивовані такій кількості реміксів і жанровому різноманіттю. Ми зробили тригодинний стрім, під час якого слухали ремікси, давали коментарі та відмічали найбільш цікаві з них. Треки вийшли достатньо різноманітними, для окремого міні-альбому, що ми і зробили», – додають музиканти.

Нагадаємо, що гурт YUKO — це дует у складі Юлії Юріної та Стаса Корольова, які зустрілися два роки тому у рамках шоу “Голос Країни”, а по його завершенню, з ініціативи свого наставника Івана Дорна, вони стали створювати свою спільну музику – синтез фолку та дикої електроніки. Наразі YUKO є резидентами лейблу Masterskaya.

iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Анатолій says:

    Нашо збирати цілий альбом реміксів на свій дебютний альбом? То вже майстри можуть собі таке дозволити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *