YUKO – Mak
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

YUKO – Mak (Кліп)

Адепти новомодного фольктронік-напрямку, учасники столичного дуету Yuko не перестають радувати поціновувачів музичних експериментів своїми новинками. Відтак, зовсім нещодавно було офіційно оприлюднено їхню першу лонг-плей платівку Ditch, якій передували сингли, дебютний кліп «Заєнька» та міні-альбом Shchebetuha, а сьогодні музиканти презентують своє друге офіційне відео до пісні «Мак». У своїй новій роботі резиденти лейблу Masterskaya хотіли показати циклічність життя, неминучість смерті і красу відродження, у чому їм допомогли режисери Trent Pazl & Purritana, створивши космічну картинку з метафоричним сюжетом. «Це історія про відродження і смерть, де Юля уособлює відродження, а Стас – смерть», – пояснюють творці кліпу.

«У порівнянні з попереднім нашим кліпом, ці зйомки були значно масштабнішими. Особисто мені доводилося з палаючим факелом блукати поміж дерев, та водночас стежити за тим, щоб не підпалити їх і себе, а ще ловити ці дерева за допомогою ніг, бо вони постійно падали», – коментує Стас Корольов.

«Для створення кліпу «Мак» ми задіяли цілий величезний ангар зі спеціально вибудованими декораціями. Там був і справжнісінький ліс, і ціла купа розкатаної землі, кам’яні брили, бите скло, кристали, факели, а ще спеціально зроблений під замовлення скляний склеп. Поверніть мені той скляний склеп! У мене зимова сплячка!» – додає Юлія Юріна.

Користуючись нагодою прем’єри, учасники Yuko не забули нагадати і про свій великий сольний концерт. «Сольник у лютому, а Mak вже зараз», – пишуть вони у Фейсбук. До речі, квитки на згаданий лютневий виступ вже надійшли у продаж.

Українська музика: YUKO – Mak

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *