YUKO – Liuli Liuli
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO – Liuli Liuli (Сингл)

«Ми мовчали півроку, але більше не будемо», – обіцяють учасники гурту YUKO, ще одного цікавого електронного проекту з лейблу Masterskaya Івана Дорна. Сумніватися у цій заяві молодих музикантів точно не доводиться, адже одразу за нею вони оприлюднили у мережі свій новий офіційний сингл Liuli LiuliЛюлі Люлі»), в основу якого покладено давню українську колискову співанку. Звісно, колискова у виконанні YUKO отримала абсолютно новий ритмічний малюнок, сучасне аранжування та заграла неочікуваними танцювальними фарбами.

«Віднині українські народні колискові звучатимуть із хаус-грувом, складним перкусіонним малюнком і кислотними ефектами! У нашому свіжому синглі Liuli Liuli ми адаптуємо фольклор під сучасні реалії та вподобання сучасних слухачів. Який життєвий ритм – такі й колискові», – кажуть YUKO.

Окрім того, разом із релізом синглу було відкрито передзамовлення на майбутній дев`ятитрековий альбом проекту, реліз якого заплановано на 24 листопада.

Зауважимо, що історія співпраці учасників дуету YUKO із Іваном Дорном розпочалася ще з проекту «Голос Країни», де Юля і Стас потрапили до команди саме цього «зіркового тренера». Після вдалого спільного номера, Дорн запропонував музикантам спробувати вдвох написати авторський матеріал, в результаті чого, власне, і утворилася група YUKO, яка грає в стилі folktronica.

Українська музика: YUKO – Liuli Liuli

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *