YUKO & КУКУЮК – Дарма
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO & КУКУЮК – Дарма (Сингл)

Трек, який підриває мозок і лишає по собі чимало запитань: гурт YUKO випустив нову пісню «Дарма», до створення якої долучився Михайло Кукуюк. Обережно, у свіжій роботі присутня ненормативна лексика.

Українці знають Михайла Кукуюка за його ролями у театрі та кіно, як учасника телевізійного шоу «Танці з зірками», а наразі він заявив про себе ще й на музичному поприщі. Спільна композиція з командою YUKO стала результатом їхнього творчого сміливого експеримента, на який учасників колаборації надихнув карантин: «це пісня про відчай, що накатив під час локдауну». За словами музикантів, їхня пісня «Дарма» про те, що все на світі даремно, все, окрім кохання.

Цікаво, що це не перша feat-робота Михайла Кукуюка і YUKO. Раніше Михайло знімався у відеокліпі до пісні Sorry, але тоді актор обмежився лишень своєю появою у кадрі. На цей раз йому дісталася рядки, за допомогою яких він мав на меті «вирвати слухачам мозок».

Як розповіли учасники гурту YUKO, їхня спільна робота виявилася значно масштабнішою, аніж вона початково планувалася. Зауважимо, що Іван Дорн виступив тут у ролі музичного продюсера і керував фінальною фазою роботи над композицією. Це перша безпосередня співпраця учасників гурту й Івана Дорна, у якій останній доклав свою руку до саунду, не зважаючи на активно фігуруючі у ЗМІ чутки (нагадаємо, що релізи команди видаються на лейблі Дорна – Masterskaya).

YUKO & КУКУЮК – Дарма
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Артур says:

    Мені подобається голос Кукуюка, але я не фанат музики з матюччям

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *