YUKO – Vesnianka
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

YUKO & KHAYAT – Vesnianka (Кліп)

Двоє учасників цьогорічного сумнозвісного відбору до Євробачення, гурт Yuko та виконавець KHAYAT (Андрій Хайат), записали спільну композицію Vesnianka та відзняли до неї відео. Цікаво, що YUKO та KHAYAT познайомилися саме на Нацвідборі, де і домовились про майбутню співпрацю.

Зйомки кліпу Vesnianka проходили на території «Кураж Базару» (ВДНГ), де відбувалася концертна презентація синглу. Окрім самих учасників формації, у кадрі можна помітити Аліну Паш, Євгена Філатова, Романа Бахарєва, LAUDа, Катерину Офліян (YEYO) та багатьох інших. Режисер, оператор, монтаж: Максим Басист.

«Ми з Юлею вирішили трохи збалансувати конкурсну складову, що весь лютий втручалася у наше життя через Нацвідбор до Євро, великою відеоколабою, де ми, нарешті, не змагаємося та не оцінюємо, а просто разом робимо свою справу», – коментує новинку Стас Корольов.

Зауважимо, що Vesnianka – це особлива обрядова співанка, яка призначалася для того, щоб розбурхати природу і закликати весну приходити пошвидше. У кліпі цей заклик подано у сучасний спосіб за допомогою символічного скидання зимового одягу.

«Ми зробили це! За п’ять днів зняли кліп, зібрали 23 селебрітіз, змонтували за 2 дні і випускаємо його прямо зараз!» – додає Юлія Юріна.

YUKO & KHAYAT – Vesnianka
YUKO y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *