YUKO – Hreblia
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

YUKO – Hreblia (Кліп)

«Be careful», – обачно попереджає усіх майбутніх глядачів кліпу Hreblia учасник гурту YUKO Стас Корольов. Ну гаразд-гаразд, можливо не зовсім кліпу, а візуального відеоряду, який було змайстровано з різноманітних «вірусних» відео та gif-ок, надісланих друзями і прихильниками експериментальної формації. До слова, сервіс YouTube таку людську самодіяльність не надто оцінив, спочатку заморозивши, а потім і взагалі видаливши кліп Hreblia з відеохостингу. А може то все через прихований двадцять п’ятий кадр, хтозна?

«Новий кліп YUKO на пісню Hreblia стирає всі можливі межі нормального. Щоб створити цей ураган дичини, глітчу і кітчу, Стас і Юля запропонували фанатам скинути відео чи будь-який інший віжуал, який асоціюється у них з групою. Кліп однозначно зайде тим, кому «Заєнька» здалася недостатньо психоделічною», – йдеться у повідомленні від гурту на сторінці Facebook.

Додамо, що резиденти лейблу Masterskaya, гурти YUKO та [O], пройшли у фінал відбору Sziget Festival Україна і поборються за головний приз – виступ на одному з найбільших фестивалів в Європі. Подія відбудеться вже за два дні, 26.05.2018, а для того щоб на неї потрапити, достатньо зареєструвати себе та своїх друзів за наступним посиланням.

Українська музика: YUKO – Hreblia

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *