YUKO – GALYNA GULIALA
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

YUKO – GALYNA GULIALA (Лірик-відео)

Гурт YUKO презентував лірик-відео до пісні «Галина гуляла» зі свого нового альбому «DURA?», з якою електронний дует братиме участь у цьогорічному нацвідборі до Євробачення. За словами музикантів, вони вирішили не створювати окремий трек для цього конкурсу, а також не використовувати у ньому англійську мову, адже все це, на думку учасників YUKO, може вбити самобутність музики. Зауважимо, що згідно правил, конкурсна пісня має бути видана не раніше вересня 2018 року, тож оприлюднена у листопаді композиція про Галину (у складі згаданого альбому) цілком підходить для музичних змагань.

«Відкрито повідомляємо, що на Євробачення ми подалися з піснею GALYNA GULIALA! У нашому новому альбомі «DURA?» ми переповідаємо життєву історію однієї жінки, змальовуємо її юнацтво, її помилки, порожні та часто безглузді поради з боку суспільства, протиборство зі старими моральними нормами. В середині платівки наша героїня звільняється від власних пережитих проблем і якраз на етапі композиції «Галина гуляла» вона розпочинає вільне нове життя. Дуже радію, що саме з цією композицією ми будемо брати участь у Національному відборі», – коментує вокалістка YUKO Юлія Юріна.

Авторкою лірик-відео до треку GALYNA GULIALA виступила Анастасія Весна (postproduction, Colorist, Editing). «Величезне спасибі Анастасії (Anastasia Vesna) за лірик відео. Настя, ти – справжній скарб :)», – додає фронтвумен YUKO.

Нагадаємо, що згідно жеребкуванню, YUKO братимуть участь у першому відбірковому дні, який транслюватиметься 9 лютого.

YUKO – GALYNA GULIALA

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *