YUKO – DURA?
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO – DURA? (Альбом)

Експериментатори з гурту YUKO презентують новий альбом «DURA?», який, за словами музикантів, став їхнім питанням суспільству. В офіційному прес-релізі YUKO розповіли, що альбом – це протистояння героїні і соціуму, це історія дівчини, яку б’є чоловік-алкоголік, а також розмова про патріархат і домашнє насильство. Саме жертвам останнього група присвячує цю платівку, а також лайв-відео, зняте одним дублем у просторі лейбла Masterskaya.

«У квітні цього року ми з Юлею загорілися ідеєю зйомки живого мегаміксу в один шот і зрозуміли, що щоб почати її опрацьовувати, потрібен новий матеріал. І ми сіли його створювати. При цьому весь цей рік ми активно говорили на соціальні теми, зокрема, про домашнє насильство і конфлікт прогресивних і традиційних поглядів. І не помітили, як це все сублімувалося у музику», – пише в Instagram Стас Корольов з YUKO.

За словами учасників формації, вони не збиралися створювати соціальний альбом спеціально, просто він вийшов саме таким природним чином. «Останнім часом ми стали дізнаватися про те, що з домашнім насильством стикалося набагато більше людей, ніж може здатися. У нашій історії героїню підштовхують до шлюбу з чоловіком, який виявляється алкоголіком і який її б’є. І таким чином ми проводимо паралель між старими фольклорними історіями і теперішнім часом. Нам важливо показати, наскільки ці проблеми залишаються актуальними», – зауважили у своєму інтерв’ю YUKO.

Цікаво, що задля альбому «DURA?» Стас Корольов набив на своєму тілі відповідне татуювання, яке зайняло почесне місце на обкладинці свіжої платівки. За задумом, болісність обкладинки має перегукуватися з такими ж болісними темами в альбомі.

Нагадаємо, що історія дуету YUKO розпочиналася зі шоу «Голос Країни» (2016), де Юля Юріна і Стас Корольов познайомилися та вирішили у результаті, з ініціативи наставника Івана Дорна, разом створювати свою музику, поєднуючи фолк та електроніку.

YUKO – DURA?

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *