YUKO – DURA? (Кліп)
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

YUKO – DURA? (Кліп)

Ми вже розповідали читачам «Нотаток» про новий альбом електро-формації YUKO під назвою «DURA?», а наразі маємо ще одну нагоду згадати цей експериментальний дует, адже музиканти візуалізували титульний трек своєї платівки (який, до слова, плавно перетікає у другу пісню Hulenaya).

За словами учасників YUKO, кліп на пісню «DURA?» став для них однією з найбільш серйозних та важливих відеоробіт за всю їхню спільну діяльність. «Якщо раптом повз когось пройшла ця новина – ми цілий рік готувалися до нового творчого етапу. Новий альбом, лайв, а тепер і кліп! Приємного перегляду», – побажала меломанам фронтвумен Юлія Юріна.

«Це останній власний реліз від YUKO у цьому році. Але ще далеко не остання поява нас у медіапросторі цього грудня. Не вимикайте локатори. Та бігом передивлятися нашу прем’єру!» – інтригує другий учасник YUKO Стас Корольов.

Режисером нового кліпу виступив Влад Байдун, який керував знімальним процесом на столичному арт-заводі «Платформа». Зауважимо, що Влад раніше вже працював із YUKO над їхнім кліпом «Заєнька». Учасники формації розповіли, що режисер чудово знає їхні смаки, ідеологію та, власне, саму музику, тому фінальним результатом, де вони постали «без прикрас і образів», музиканти лишилися задоволені.

YUKO – DURA?
YUKO y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *