YUKO – Ditch
Електронна музика, Матеріали, Релізи

YUKO – Ditch (Альбом)

Анонсований раніше альбом столичних електро-експерементаторів з гурту YUKO побачив світ! Свіжа платівка під назвою Ditch – це дев’ять нетривіальних треків, з яких шість є абсолютно новими і ще три раніше видавалися у якості окремих веб-синглів. Даний реліз у самобутньому напрямку folktronic (мікс електроніки та фолку) вийшов на лейблі Івана Дорна Masterskaya, підопічними якого є Стас Корольов і Юля Юріна.

За словами музикантів, у платівці Ditch зібрано автентичний музичний матеріал з Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Брянської, Бєлгородської та Луганської областей. Тексти пісень альбому також було створено на основі фольклорного матеріалу та місцевих говірок. Загалом музиканти додали у перелік треків платівки по «представнику» з кожного попереднього релізу (сингли, ЕР), таким чином, резюмуючи всю творчу роботу, зроблену за цей рік.

Для роботи над альбомом, а також збереження необхідного духу імпровізації, представники дуету YUKO обладнали власну домашню студію. Саме на ній, використовуючи живий інструментарій, музиканти джемили, придумували та експериментували, а вже після цього сідали за комп’ютер задля остаточного оформлення матеріалу у фірмовому електронному звучанні.

Виконавчий продюсер запису – Іван Дорн, над мастерингом і зведенням альбому працювали Корній Кретов зі знаменитої студії Xuman Records, а також Євген Joss і Саша Шульга зі столичної студії Artreform Records.

До слова, незабаром має відбутися ще одна прем’єра від YUKO – офіційний кліп до однієї з пісень нової платівки.

Українська музика: YUKO – Ditch

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *