YUKO – Buvaite Zdorovi
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

YUKO – Buvaite Zdorovi (Лірик-відео)

Учасники майбутнього фіналу нацвідбору до Євробачення, гурт YUKO, поділився зі шанувальниками новеньким лірик-відео до пісні «Бувайте здорові». Ролик було створено за допомогою технології захоплення екрану, в один дубль без монтажу.

«І ще окремо про відео. Ми з Юлією чуємо всі ваші прохання дати тексти пісень, тому випускаємо вже друге лірик відео. Цього разу автором відео виступила Varvara Yagnysheva, автор усіх наших артворків та основних афіш. Варвара зробила це відео за допомогою планшета та захоплення екрану. Це один дубль, як ми любимо. Будь ласочка, насолоджуйтесь», – йдеться в анотації від Стаса Корольова з YUKO.

«Відео, на якому особисто я співпереживаю кожній новій літері. Варвара, тепер ти теж знаєш, як це – розшифровувати текст пісні за виконавцем. Спасибі за таке зворушливе відео. Окрім лірик-відео оригінальної версії з альбому, на всіх музичних платформах вийшло 6 наших версій цієї чудової прощальної весільної пісні з Волині. Насолоджуйтесь! :)», – додає Юлія Юріна.

«А мені ще дуже подобається той факт, що хтось колись цю пісню за кимось з народу занотовував, а я буквально таким самим чином записала за вами. Просто, як п’ять копійок, але для мене це становить головну цінність», – коментує авторка лірик-відео Buvaite Zdorovi.

Зауважимо, що композиція Buvaite Zdorovi увійшла до свіжого альбому «DURA?», але використана у відео пісня являє собою її оновлену варіацію – спеціально для неї Юлія записала новий вокал, а Veliulla написав повністю заново аранжування з використанням оригінальних партій.

YUKO – Buvaite Zdorovi
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *