YUKO – Bliad / Hrushka
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

YUKO – Bliad / Hrushka (Кліп)

«Коли ми любилися, ти дав мені клядьбу, а як розлюбилися, назвав мене бляд*ю».

Гурт YUKO оприлюднив новий кліп на спільну із P. PAT пісню під промовистою назвою Bliad (Hrushka).

За словами музикантів, наші люди є самими сміливими, максимально вільними і творчими, зайвим підтвердженням чого і стала їхня нова відеоробота. Співавтор музики, електронний виконавець на псевдо P. PAT (Alexandr Bakaldin) також зрадів виходу кліпу: «Нарешті-то вийшов кліп, де я танцюю, Юріна позує у ванній, а Стас у платті. Кайф».

«Нам подобається, що технології розвиваються, музика ускладняється, а Insta Stories стають засобом спілкування. Але підлітки все одно переживають, що хтось когось назвав бляд*ю після завершення стосунків», – коментують YUKO.

В основу кліпу лягла понад сотня роликів, відзнятих на селфі-камеру друзями і прихильниками гурту, в яких всі вони співають пісню Bliad. Режисером роботи виступила Анастасія Весна, яка раніше вже працювала із YUKO над лірик-відео GALYNA GULIALA і над монтажем кліпів DURA?, Vesnianka та SORRY).

«Те, що ви побачите, до самого останнього надісланого відео змінювало концепцію, ми змінювали і перемонтували початок на кінець, а кінець на початок. Ми знімали себе, знімали глядачів на концертах зі сцени… У кліп потрапило відео з декількох найбільших фестивалів цього літа, люди надсилали свої селфі з різних країн, міст, найдивніших і незвичайних місць. За цей час я встигла поміняти колір волосся 5 разів, що ви можете так само простежити в кліпі», – додає Юлія Юріна.

YUKO – Bliad (Hrushka)
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Alex Nod says:

    Драйвовий кліп!)) І з Щуром норм рекламу зробили) Молодці

  2. QheaD says:

    Нарізки з концертів взагалі розірвали мене, передали так атмосферу, як ніби я знову потрапив туди!
    ЖИИР!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *