Your EX & Двері Боком - Хто ти?
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Your EX & Двері Боком – Хто ти? (Сингл)

До вашої уваги спільна робота проєкту Your EX та гурту «Двері Боком» під назвою «Хто ти?».

«Хто ти?» – швидка композиція, котра претендує на глибокий зміст, нагадування про те, що потрібно боротися за дорогих людей, як то роблять однойменні герої кінофільмів Джорджа Лукаса. Звучання відсилає нас до того самого коханого 2007 року, коли долар був по 8, а життя менш безтурботне ніж тепер.

За словами музикантів, обкладинка натякає на те, що два гетеросексуальні мужчини ще мають порох у порохівницях.

Your EX & Двері Боком - Хто ти?

Your EX – сольний проєкт музиканта Дениса Семенюка з міста Чернівці, який працює в різних стилях, таких як indie-dance, alternative hip-hop, bedroom-pop. На цей час випущено близько десятка синглів, за трохи більше ніж рік творчості. Денис концертуючий музикант та саунд інженер, працював на різні закордоні компанії в Туреччині, Еміратах, Китаї, Єгипті та Казахстані. Раніше входив до складу гуртів twonotone, Troe, I Have I Need, 7 a.m. Заслужений артист Китайської Народної республіки.

«Двері Боком» – це рок-гурт з міста Чернівці, котрий ви могли чути, але подумати що то Друга Ріка. Але це не точною. Після випуску кількох синглових композицій, а саме «Принцеса», «Джонсонс Бейбі» та «Осінь», була видана повноформатна платівка під назвою «Де ж той самий день». Було багато концертів у його підтримку, після котрих досить тривалий період гурт перебував у стані напіврозпаду, та наразі готується новий матеріал котрий можна буде почути в 2023. Наразі вдалося попрацювати з талановитим чернівчанином Your EX та подарувати його композиції приспів з відтінками «дверей боком».

Your EX & Двері Боком – Хто ти?
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *