YouCrane – Пісня тобі
Електронна музика, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

YouCrane – Пісня тобі (Кліп)

Після деякого періоду творчого затишшя, музиканти столичного інді-гурту YouCrane раді поділитися зі своїми слухачами новим релізом. Хлопці презентували своє нове офіційне відео до композиції під назвою «Пісня Тобі», яка оприлюднювалась раніше у якості синглу. Ще минулого року прихильники київських інді-рокерів мали змогу оцінити зазначений трек у декількох його варіаціях, що увійшли у однойменний сингл разом із реміксами, а ті, хто його з певних причин проґавив, напевно згадають «Пісню Тобі» у форматі живого виконання на акустичному альбомі YouCrane «Unplugged 13/07/08».

«Пісня Тобі» – перший сингл з майбутнього альбому музикантів, який має побачити світ наприкінці листопада 2014 року. Виконавці зазначали, що це відео є своєрідним підсумком їхньої творчої діяльності, а якщо точніше, то першої її частини, яка об’єктивно гідно презентувала YouCrane прихильникам сучасної альтернативної музики, не в останню чергу завдяки дуже вдалій платівці «Коли ми будем знайомі». Тож чекаємо на новий альбом із новими напрацюваннями та сюрпризами від колективу, а поки трохи про сам кліп.

Ось що про нього розповіли учасники YouCrane: «Зйомки проходили у квітні 2014 року в Берліні, Гамбургу та Слубіце. «Пісня тобі» – третє відео, зроблене для гурту фотографом та кінооператором Сергієм Клепачем, який також співпрацював з гуртами Мурени, Пан Пупець та Рура. Це музичне відео є підсумком нашої роботи починаючи від фестивалю «Гніздо 2008» і закінчуючи нашим дебютним альбомом, тож у новому кліпі ми використали образи та настрої з попередніх відео робіт. YouCrane присвячують відео тим, хто завжди був поруч протягом цього проміжку часу: рідним, друзям, колегам-музикантам та наставникам, яких виявилося чимало!»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *