YouCrane - Again
Електронна музика, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

YouCrane – Again (Альбом)

Два роки кропіткої творчої праці, і от, перед нами новий альбом київського інді-гурту YouCrane під назвою Again. Ця платівка стала другим повноформатним релізом у дискографії музикантів, слідом за дебютником «Коли ми будем знайомі». Також у творчому доробку YouCrane присутній концертний альбом Unplugged 13/07/08, про який ми вже згадували раніше.

Повертаючись до самого диску Again, зазначимо, що він вмістив у собі шістнадцять авторських композицій, чотири з яких представлені в якості бонус-треків. Новопрезентований альбом є логічним продовженням свого попередника. Цікаво, що остання пісня платівки «Коли ми будем знайомі» закінчувалась словами «і все почнеться знову», і от, цей момент нарешті настав. За словами фронтмена YouCrane Костянтина Шелудько, новий альбом гурту символізує певну циклічність всього нашого оточення та різноманітних соціальних і не тільки явищ. «Наш новий альбом про те, що не піддається усвідомленню з першого разу, про те, що треба наполегливо доводити і завойовувати. Про що Андрій Макаревич каже: «…в сотый раз опять начну сначала», а британці Keane співають в пісні Try Again, – розповів він.

Першим синглом з альбому Again стала композиція «Пісня Тобі», на яку також було відзято відеокліп. Музиканти зазначали, що ця пісня є справжнім підсумком їхньої музичної діяльності, а якщо точніше, першої її частини. Насправді ця пісня була написана досить давно і довго чекала свого часу.

Записувався новий матеріал на декількох київських студіях, серед яких Studio 211, Zvukoceh та Top Sound Records.

«У цьому розмаїтті різних натхнень, що втілилися у свіжих піснях YouCrane, і полягає концептуальність нового лонгплею. Починаючись з оптимістичних пісень, альбом продовжується піснями розчарування і депресії, після яких приходить обов’язкове філософське переосмислення життя, і як наслідок – знову оптимізм. Фаза пройшла, коло замкнулося і все почалося знову», – підсумував Костянтин.

Приходьте на офіційну презентацію нового альбому YouCrane, яка відбудеться 8 грудня 2014 р. у київському клубі Caribbean Club, де ви зможете придбати собі власну фізичну копію диску Again. До речі, половину зібраних з продажу нового альбому грошей музиканти передадуть на закупівлю найнеобхідніших речей для наших військових на фронті.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *