YOGEN - Координати
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

YOGEN – Координати (Кліп)

Молодий український співак YOGEN випустив новий трек “Координати”, що збурює серця. Гірке кохання на відстані, внутрішня боротьба та реалії життя — це далеко не все, що намагається донести артист у своїй роботі.

Трек “Координати” занурює слухачів у світ емоцій, який пронизаний складним почуттям — коханням на відстані. Він — готовий подолати сотні кілометрів заради неї. Вона ж та, хто намагається знайти краще життя за кордоном. Відстань є тим, що їх об’єднує, але водночас і розділяє.

Свій посил YOGEN передає і через потужну емоційну гру в своєму кліпі. Музичне відео показує внутрішнє протистояння пари. Світ, у якому немає сірого, а лише біле та чорне.

YOGEN - Координати

Символічними стали і рядки: «Київ – Польща, знову Європа», адже цей маршрут, на жаль, став звичним для українських біженок. І попри свою звичність є ще і найболючішим, оскільки кожен кілометр від кордону лише посилює тугу за домом та тими, хто в ньому залишився. Але іншого вибору поки немає. Для одних — це квиток у один кінець. Інші ж з трепетом чекають моменту, щоб одержати зворотній до Луганська, Херсону чи навіть Авдіївки.

Родзинку додає й альтернативна версія треку, що відрізняється аранжуванням. Тож кожен зможе обрати мелодію, яка припаде ближче до душі.

Автором пісні є український композитор Нікіта Кісельов. Екранізував ж «Координати» молодий режисер Олександр Каверін (KARA PRODUCTION).

YOGEN – Координати
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *