YELKA - Ой сяду я край стола
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

YELKA – Ой сяду я край стола (Кліп)

Етно-гурт YELKA (місто Кропивницький) презентував кліп до щемливої та глибокої пісні “Ой сяду я край стола”. Цю композицію було записано та видано ще минулого року, але, за словами музикантів, саме зараз виникла потреба зняти до неї кліп. Над відео працювала Валерія Берневек.

“Привіт. Я Світлана, і я не хочу, щоб моя пісня була актуальною. Водночас я знаю, що вона така. Як і сто років тому. І від того відчуваю ядучий біль. І саме тому шукаю спосіб його випустити. Хтозна, може це ще й особистий вид мазохізму – постійно співати, проживати, кричати. Може так я себе щипаю, щоб ні на день втратити пам’ять. Може це ще й спосіб вивільнити ту емоцію, яка тисне на голову, вмазує в глевку безвихідь, розповзається первісним страхом під шкірою і душить, душить, душить…

Я боюсь втрачати, як боїшся і ти. Я не хочу уявляти, але воно саме. Мені болить за себе, за тебе, за тих, кого ми не знаємо, але відчуваємо. Тому я співаю. Як співали до мене. І я дуже хочу, щоб ця пісня залишилась просто витвором мистецтва у майбутньому. Просто зразком, а не знов актуальною темою”, – коментує вокалістка гурту YELKA Світлана Буланова.

YELKA - Ой сяду я край стола

Максим Величко (аранжування, гітара): “З початку вона замислювалася як акустична пісня, але в процесі все ж виявилося, що акустики недостатньо, і пісня тепер звучить наживо з вокалом, електрогітарою та ударними. Я слухаю багато різної музики, і безумовно це наклало відбиток на те, яке звучання у пісень Yelka. Дуже близькі для мене такі виконавці як Radiohead, Massive Attack, Bjork, Coldplay, Dead Can Dance, Moloko, навіть Dua Lipa та інші. Та звісно, намагаємося шукати своє звучання. Десь легке, десь аритмічне, десь з присмаком пост року. Саме до пост-року, мабуть, ближче звучання “Ой сяду я край стола”.

Додамо, що пісня “Ой сяду я край стола” була віднайдена та записана під час експедиції в селі Липняжка Добровеличківського району в 2019 році.

YELKA – Ой сяду я край стола
Spotify | Apple Music | Bandcamp

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *