ЯВАDИВА – Перші сингли
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

ЯВАDИВА – Перші сингли

Двоє столичних музикантів, Іван Пішта (ударні) та Віталій Кобзар (бас/вокал), після припинення функціонування своїх попередніх команд («Шабатура» та «Інша Думка» відповідно), запросили до співпраці молодого гітариста Віталія Валюшко, оголосивши про створення спільного рок-гурту «ЯВАDИВА». Хлопці практично одразу оприлюднили два перші сингли новоствореного проекту – пісні «На Майдані» та «Інтермедіата». Назва колективу, за словами музикантів, як ідея існує вже достатньо давно та навіть випередила створення самого гурту. «Одного разу я з Віталієм вів розмову про сім`ю, про щось особисте. Він вітав мене, бо напередодні у мене народився син. Казав, що точно знає яке це диво, бо в самого мала дитина. От звідси і походить назва нашого нового проекту. Спочатку вона виглядала як «Поява Дива», але згодом захотілось трохи оригінальнішого, тому залишили «ЯВАDИВА», – розповів нашому сайту Іван Пішта.

Перший оприлюднений сингл «На Майдані» написав для команди Віталій Кобзар, відмічаючи, що він є автобіографічною та дуже символічною роботою. У ній йдеться про загальновідомі події, у яких всі троє брали участь, про часи, у яких кожен з них втратив і водночас здобув дуже багато. Проте у ній піде мова не стільки про страшні дні революції, а про дружню атмосферу, якою жила тоді вся країна.

Другий ліричний сингл під назвою «Інтермедіата» хлопці оприлюднили у соціальних мережах сьогодні, буквально декілька годин тому. Варто додати, що саме на цю композицію буде відзнято перший кліп гурту «ЯВАDИВА». Ну а поки музиканти готуються до зйомок, долучайтесь до спільнот формації у соціальних мережах та не пропустіть подальші прем’єри!

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *