YATSUTA - Вайби
Матеріали, Популярна музика, Релізи

YATSUTA – Вайби (EP)

Співачка YATSUTA завершила роботу над своїм студійним міні-альбомом під назвою «Вайби», який вмістив у себе пʼять авторських треків. Кожна композиція платівки – це віддзеркалення внутрішнього світу співачки, яка безсумнівно вміє зачарувати слухачів своїм талантом.

Альбом «Вайби» – це яскравий калейдоскоп звуків, який підштовхує до танцю та надихає на глибинні роздуми.

У цьому альбомі YATSUTA пропонує унікальну подорож до світу різних емоцій та почуттів жінки в період закоханості, розкриваючи її сприйняття чоловіка від ідеала до людини, яка може приносити біль. Кожна пісня в цьому EP – не просто музичний твір, але й відображення конкретного почуття чи ідеї, від насолоди життям до палкого кохання, що передаються через музичний вайб.

YATSUTA - Вайби

YATSUTA: «Я обіцяла в першу чергу собі і звісно своїм слухачам! Це моя енергетика, мої думки, мій внутрішній стан! В цих піснях – Я, мої почуття і розуміння кохання. Кожна пісня особлива, кожна має пряме відношення до мого життя! Я так довго чекала, але зрозуміла, що потрібно слухати в першу чергу СЕБЕ, навіть не просто слухати, а ЧУТИ і робити, поки є час…

Маю надію, що цей альбом подарує кожному:
– ВАЙБ гарного настрою
– НАСОЛОДУ від прослуховування
– ВІТЕР змін на краще
– БАЖАННЯ хотіти ще у всіх сенсах життя
– … і звісно КОХАННЯ!

Дякую моїй команді за розуміння, підтримку і відтворення на всі 1000000% бажаного».

Міні-альбом «Вайби» не лише бадьорить та додає позитивних «вайбів», він також заохочує до рефлексії та самопізнання. Платівка вже доступна на всіх популярних музичних майданчиках.

YATSUTA – Вайби
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *