YATSUTA & OMUT - 1+1
Матеріали, Популярна музика, Релізи

YATSUTA & OMUT – 1+1 (Сингл)

Yatsuta (Яна Яцута) & OMUT (Дмитро Сисоєв) – романтичний дует, який вже підкорив чарти YouTube, Shazam та TikTok зі своєю піснею під назвою «1+1».

Авторство цієї ліричної композиції належить талановитому автору та композитору Дмитру Сисоєву, з яким Яна співпрацює вже понад три роки. Саме він є автором та композитором її пісень.

Yatsuta: «Трек, який підкорив мою душу і викрав серце! Тепер ми разом не тільки як музичний продюсер і артист! МИ «1+1» в найромантичніший прем’єрі цього літа! Діма, дякую за 3 роки нашої величезної, неймовірної і результативної творчості, дякую за YATSUTA, дякую за твоє натхнення і віру в мене! Бажаю кожному знайти свою пару у всіх сферах життя! Слухайте із задоволенням і підтримуйте».

YATSUTA & OMUT - 1+1

OMUT: «Сьогодні у нас з Яною прем‘єра нашого фіта «1+1»! Цей ніжний вайб для тих, хто розуміє що таке кохати по справжньому, дихати одним повітрям і бути незамінною половиною. Слухайте і отримуйте задоволення! Окремий респект за аранжування і зведення The Sapphire, ти передав правильний і легкий вайб».

Пісня «1+1» вже доступна для ознайомлення на популярних музичних майданчиках.

YATSUTA & OMUT – 1+1
Apple music | Spotify | Deezer

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *