Ярра – Ветер песчаных бурь
Етно та фольк, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Ярра – Ветер песчаных бурь (Альбом)

«Вітер має свою власну мову, але іноді він говорить на діалекті музики», – стверджують учасники етно-рок гурту «Ярра», пропонуючи слухачеві у якості доказу свій дебютний студійний альбом «Ветер песчаных бурь». У свіжій платівці, виданій лейблом Moon Records, на вас очікують десять етнічно-музичних картин, натхненних історією Київської Русі та виконаних українською, російською та старослов’янською мовами.

«Назва альбому «Ветер песчаных бурь» у нас асоціюється не стільки з природним явищем, скільки з багатогранністю людських переживань. Адже у душі, як і у піщаній бурі, змішуються різні емоції і їх достатньо важко відокремити одне від одного. Так само і в нашому альбомі змішано мови і музичні стилі. Ідея була записати платівку саме так, як ми граємо на сцені під час живих виступів – на виступах ми використовуємо додаткові плейбеки, отже, той матеріал, який слухач почує на записі, в аналогічному вигляді він може почути і під час нашого концерту», – кажуть музиканти «Ярра».

За словами представників колективу, що практично повністю складається з однієї сім’ї, у їхніх наступних планах значиться презентація альбому в якому-небудь затишному клубі столиці (цю концертну прем’єру запланували на осінь поточного року, оскільки літо, все ж таки, період фестивалів під відкритим небом, у яких «Ярра» братиме участь). Окрім того, музиканти сподіваються, що до осінньої презентації встигнуть також закінчити кліп на одну з україномовних пісень платівки – композицію «Весна», адже хотіли би у найпершу чергу представити дане відео всім присутнім на згаданій події.

Ярра – Ветер песчаных бурь

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

3 коментаря

  1. Роман ЯРРА says:

    Дякуємо за чудову статтю!) Бажаємо вашему журналу успіху і величезного везіння! :)

    1. Навзаєм!

  2. Аватар says:

    Хорошая статья про отличную группу! Мне нравится их мысль и их музыка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *