ЯРРА – Мавка
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

ЯРРА – Мавка (Кліп)

Образ мавки, якому учасники фолк-гурту «ЯРРА» присвятили свій дебютний кліп, у слов’янській міфології фігурує у досить різних проявах. Відтак, дехто вважає мавок добрими лісовими духами, які висаджують квіти на підніжжях гір та бавлячись витанцьовують на лісових галявинах, а інші говорять, що мавки – злі духи, що заманюють молодиків своєю красою у ліс та гублять їх.

Зазвичай, у переказах мавки постають в образах красивих молодих дівчат, але також можна віднайти їхній інший опис, згідно з яким мавка не має спини і позаду неї видно всі нутрощі. Згідно з повір’ями, на мавок можуть перетворюватися душі утоплениць, або померлих без хрещення дівчаток. Якою ж побачили мавку музиканти гурту «ЯРРА» – дізнаєтеся, переглянувши їхній новий кліп.

Відома українська письменниця Леся Українка присвятила мавкам свою драматичну п’єса «Лісова пісня», яка і надихнула учасників команди на написання композиції «Мавка» з останнього студійного альбому «Казки на Ніч».

Що ж стосується самого кліпу, то над ним працював творчий колектив компанії GUGA Entertainment Group, а його режисером виступила Катерина Коллєр. Образ мавки у кадрі втілила володарка титулу «Miss model of the world 2017» Лілія Галушко, а чоловічу роль зіграв актор, режисер та сценарист Тарас Валігура.

ЯРРА – Мавка
Google Play
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Audiot says:

    Прикольно. Взагалі лиш зараз відкрив для себе Ваш сайт. Дуже багато цікавої української музики, якої ніде не знайдеш в масс-медіа.

    1. Дякуємо за відгук)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *